wtorek, 20 lutego

Zakaz handlu w niedziele to temat, który nieustannie jest tematem wielu dyskusji i nie ma chyba mowy aby w tej kwestii była jedność zdań. Są zwolennicy, są przeciwnicy, nie mniej każdego roku jest wyznaczonych kilka niedziel, które ustawowo są niedzielami handlowymi.

Daty te jednak każdego roku się zmieniają i trudno czasem się zorientować, kiedy to możemy spokojnie założyć, że niedziela nie zaskoczy nas niespodzianką, albo zaplanować sobie niedzielne zakupy. Biorąc pod uwagę, że od 1 lutego 2022 roku weszła również w życie nowelizacja ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni uszczelniająca zakaz handlu w niedziele tak, by nie omijały go sklepy świadczące usługi pocztowe, warto te daty mieć zawsze przy sobie. A gdzie najprościej je mieć jak nie w telefonie.

Dlatego też dla wszystkich użytkowników iPhonów i nie tylko stworzyliśmy taki kalendarz, po dodaniu którego będziecie w stanie wiedzieć na bieżąco czy dana niedziela jest handlowa ponieważ dostaniecie o tym informację w swoim kalendarzu. Kalendarz można pobrać klikając tutaj i dodając do swoich używanych kalendarzy. Miłego użytkowania.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pawel
Pawel
1 miesiąc temu

Link nie działa

Pawel
Pawel
Reply to  Pawel
1 miesiąc temu

Trzeba dłużej przytrzymać odnośnik i dopiero się
Otwiera

Stasiek
Stasiek
1 miesiąc temu

Ja tam podziękuję. Rok temu tak zrobiłem i miałem zaznaczone, że jest handlowa a wcale nie była

5
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx