czwartek, 13 czerwca

Bloomberg zauważył nowy raport z Tajwańskiego Commercial Times twierdzący, że Apple może być przesunąć premierę iPhone’a 5S do końca tego roku, aby móc zwiększyć rozmiar ekranu urządzenia z obecnych 4 cali do 4,3 cala.

Apple Inc (AAPL) może opóźnić wprowadzenie iPhone’a 5S do końca roku w związku ze zmianą projektu urządzenia i wprowadzając większy 4,3-calowy ekran Retina, informuje Commercial Times.

Firma planowała wcześniej wypuszczenie urządzenia we wrześniu lub październiku, informuje Tajwańska prasa, powołując się na niezidentyfikowanych ludzi z przemysłu półprzewodników. Takashi Takebayashi, rzecznik Apple w Tokio, nie był dostępny aby skomentować to dla Bloomberg News.

Wnioski te są bardzo mało prawdopodobne, aby mogło być prawdziwe, zwłaszcza w obliczu informacji, że Apple niewątpliwie sfinalizował już projekt iPhone’a 5S miesiące temu i firma ponoć ma rozpocząć masową produkcję jeszcze w tym miesiącu. Interesujące jest jednak to, że informacje takie zostały opublikowane przez Bloomberg.

Liczne wcześniejsze raporty wskazują również, że iPhone 5S będzie w dużym stopniu podobny do iPhone’a 5, co widać szczególnie z prototypowego urządzenia wyprodukowanego w grudniu ubiegłego roku.  Zdjęcia podzespołów wyświetlaczy przypisywane do iPhone’a 5S są także niemal identyczne z analogicznymi częściami iPhone’a 5, z wyjątkiem zmian w orientacji elastycznej taśmy łączącej, która jest zgodna z układem płyty głównej prototypu iPhone’a 5S.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx