poniedziałek, 24 czerwca

ChargeCard pojawił się jako projekt na witrynie Kickstarter, gdzie szukał finansowego wsparcia latem ubiegłego roku. W tym czasie produkt oferował tylko wsparcie dla 30-pinowego złącza Apple i Micro USB ponieważ nowe złącze Apple Lightning nie zostało jeszcze zaprezentowane. Do sprzedaży trafiła właśnie nowa wersja dla iPhone’a 5, obsługująca złącze Lightning.

Zaprojektowany w celu przechowywania wewnątrz portfela ChargeCard jest dwa razy grubszy od standardowej karty kredytowej. Wyposażony jest zarówno w składane gniazdo USB i złącze Lightning, dzięki czemu możecie naładować iPhone’a 5 za pośrednictwem dowolnego, dostępnego portu USB.

Lightning ChargeCard jest najlepszym przyjacielem Twojego iPhone’a. Twój iPhone 5 jest Twoim najważniejszym narzędziem, ale staje się tylko szkłem i aluminium kiedy rozładuje się w nim bateria. Z ChargeCard, masz kabel Lightning ze sobą przez cały czas, więc możesz skorzystać z dowolnego portu USB aby zamienić to szkło z powrotem w iPhone’a.

Obecnie ChargeCard nie posiada oficjalnego certyfikatu Apple, a należy zauważyć, że obecna wersja beta iOS 7 ostrzega użytkowników przed użyciem nieuprawnionych akcesoriów.

Nie mniej ChargeCard możecie nabyć za 24,99 dolary i niewielkie dodatkowe koszty przesyłki do Polski bezpośrednio z witryny producenta.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx