sobota, 2 marca

Po zapowiedzeniu iWork dla iCloud podczas tegorocznej Worldwide Developers Conference i wysłaniu niemal zaraz po niej zaproszeń dla zarejestrowanych deweloperów, Apple rozpoczął zapraszanie pozostałych użytkowników do testowania oprogramowania. 

Poniżej treść zaproszenia jakie jest wysyłane do użytkowników, którzy zostali przyjęci do iWork dla iCloud beta:

Będziemy wkrótce wprowadzali nową i ekscytującą funkcję do iCloud. Nazywa się iWork dla iCloud i jest pakietem aplikacji – Pages, Numbers i Keynote – które ułatwiają każdemu z kontem iCloud tworzenie i edycję wspaniale wyglądających dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji bezpośrednio w internecie.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa jako jednych z pierwszych do wypróbowania ich, więc dajemy Wam szybki dostęp do pakietu iWork dla iCloud beta. Wszystko co musicie zrobić, to zalogować się na iCloud na komputerze Mac lub PC za pomocą aktualnej wersji Safari, Chrome lub Internet Explorer. Następnie po prostu kliknijcie na Pages, Number lub Keynote i możecie rozpocząć.

Jesteśmy bardzo dumni z tych aplikacji i będziemy wdzięczni za pomoc w tworzeniu ich jeszcze lepszymi niż mogą być. Chcielibyśmy więc usłyszeć opinie, jak z nich korzystacie.

Zaloguj się do iCloud.com rozpocznij pracę z pakietem iWork dla iCloud już dziś.

iWork dla iCloud oferuje przeglądarkową wersję pakietu oprogramowania Apple iWork, w tym Pages, Keynote i Numbers. Oprogramowanie może być synchronizowane z komputerami PC i Mac, a także szeregiem urządzeń mobilnych. Oficjalna wersja ma być oddana użytkownikom jeszcze w tym roku.

Mimo tego, że sami nie dostaliśmy oficjalnego zaproszenia to wersja beta aplikacji jest już dostępna na naszym koncie iCloud. Sprawdźcie sami. Może i Wy możecie już testować te aplikacje online.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx