poniedziałek, 11 grudnia

Po informacjach z zeszłego miesiąca, w których pojawiło się rzekome, plastikowe opakowanie przeznaczone dla prawdopodobnego taniego iPhone’a, japoński blog Macotakara donosi, że „iPhone 5C” to rzeczywista nazwa urządzenia. Literka „C” w nazwie przypuszczalnie odnosi się do różnych opcji kolorów dostępnych w tym urządzeniu.

Blog podaje również więcej szczegółów na temat iPhone’a 5S, w tym informacje, że telefon będzie dostępny w opcjonalnym kolorze złotym, a aparat w telefonie pozostanie na poziomie 8 megapikseli, ale będzie posiadać szerszą przysłonę, aby móc uchwycić więcej światła podczas robienia zdjęcia.

Liczne przecieki zdjęć wykazały wcześniej, że iPhone 5S pojawi się w trzecim kolorze, różnie opisywanym jako „złoty”, „brąz” lub „szampański”, choć zasadność tych informacji nie została potwierdzona.

Ponadto, raport mówi, że iPhone 5S będzie posiadał procesor A7, a kwadratowy znaczek na przycisku głównym telefonu zostanie usunięty, co może być zgodne z informacjami mówiącymi, że urządzenie będzie wyposażone w szafirowy przycisk Home ukrywający sensor linii papilarnych.

Apple rzekomo ma pokazać następną generację iPhone’a już 10 września, ale nadal nie jest jasne, czy zdarzenie będzie koncentrować się tylko na iPhone’ie 5S czy będzie zapowiedzią także tańszego iPhone’a.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx