poniedziałek, 11 grudnia

Dostawcy Apple przygotowują już następną generację iPada do masowej produkcji i ponoć wykorzystują tę samą technologię panelu dotykowego, jak w iPadzie mini w celu zmniejszenia masy i wielkości, twierdzi The Wall Street Journal

W tą samą technologię panelu dotykowego zastosowaną w iPadzie mini, cienką i lekką, będzie prawdopodobnie wyposażony następny iPad, który jest obecnie produkowany przez azjatyckich dostawców Apple twierdzą ludzi zaznajomieni ze sprawą.

To co wielu konsumentów ogólnie nazwa „ekranem” składa się z wielu warstw, a „panel dotykowy” wyraźnie odnosi się do warstwy wyposażonej w czujniki dotykowe, między ciekłokrystalicznym wyświetlaczem i zewnętrznym szkłem ochronnym. IPad mini, według raportu firmy badawczej IHS iSuppli, korzysta z panelu dotykowego, który jest cieńszy i lżejszy od szklanego panelu dotykowego w obecnym pełnowymiarowym modelu. Po sukcesie iPada mini, Apple planuje użyć tego panelu dotykowego w następnym iPadzie o  regularnych wymiarach.

Liczne wcześniejsze plotki, przecieki części i prawdopodobne etui sprzed wielu miesięcy są podobne i skupiają się przede wszystkim na tym, że następna generacja iPada rzeczywiście będzie znacznie mniejsza i cieńsza niż obecny projekt.

Firma Apple ma wprowadzić piątą generację iPada już w przyszłym miesiącu, a zaktualizowanego iPada mini równie szybko, choć nieco później.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx