sobota, 22 czerwca

Wczoraj informowaliśmy o tym, że według Ming-Chi Kuo modele iPhone 14 Pro będą droższe niż modele iPhone 13 Pro. Kuo nie podał dokładnych cen, ale powiedział, że średnia cena sprzedaży wszystkich czterech modeli iPhone’a 14 wzrośnie o około 15%.

Choć wyższe ceny nie są dobrą wiadomością dla klientów, to możliwe jest, że iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max będą posiadać większą podstawową pojemność w zamian za dodatkowe koszty. W czerwcu tajwańska firma badawcza TrendForce przewidywała, że pojemność modeli iPhone 14 Pro może zaczynać się od 256 GB pamięci, w porównaniu z 128 GB w przypadku modeli iPhone 13 Pro.

iphone-14-chart-trendforce

Inne prawdopodobne aktualizacje modeli iPhone’a 14 Pro obejmują szybszy chip A16, nowe wycięcie w kształcie pigułki i otworu zastępujące notch, ulepszony 48-megapikselowy obiektyw tylnego aparatu z obsługą nagrywania wideo 8K, autofokus przedniego aparatu, szybszą pamięć RAM i wyświetlacz „always-on”, który pokazuje czas, datę, widżety i nowo dodany procent baterii na ekranie blokady.

Oczekuje się, że Apple jak zwykle ogłosi nową generację iPhone’a 14 we wrześniu. Nie jest jasne, czy standardowe modele iPhone’a 14 również odnotują wzrost cen, biorąc pod uwagę, że nadal będą miały układ A15 i brak im wielu innych ulepszeń, o których mówi się w modelach Pro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx