sobota, 4 lutego

Plotki sugerują, że premiera iPhone’a 12 firmy Apple odbędzie się 13 października, a tańsze urządzenia 5,4-colwe oraz 6,1 calowe będą sprzedawane jako pierwsze. Droższe modele Pro 6,1-calowe i 6,7-calowe mają trafić do sprzedaży nieco później.

Dziś rano znany ze swoich przecieków Jon Prosser podał kolejne rzekome szczegóły dotyczące pierwszej dostawy sfinalizowanych iPhone’ów 12‌ firmy Apple.

Prosser twierdzi, że pierwsza dostawa egzemplarzy iPhone’a 12 trafi do dystrybutorów już 5 października czyli jeszcze przed premierą i będzie obejmowała 5,4-calowy „iPhone 12 mini” – który, jak mówi, jest „ostateczną nazwą marketingową” – oraz niższy 6,1-calowy model ‌iPhone 12‌. Prosser zapewnia, że dwa modele Pro z wyższej półki zostaną ogłoszone na tej samej konferencji, ale trafią na rynek później w listopadzie.

Prosser twierdzi również, że tańsze modele będą dostępne w wersjach o pojemności 64, 128 i 256 GB, co jest sprzeczne z twierdzeniem, które złożył w maju, że linia Apple iPhone 12 będzie miała 128 GB pamięci. Prosser wyjaśnia, że wcześniejsza dezinformacja była taka, że została ona podana „na długo przed rozpoczęciem [testów walidacyjnych produkcji] iPhone’ów 12‌, a w rzeczywistości tylko ‌iPhone 12‌ Pro i ‌iPhone 12‌ Pro Max będą dostępne od 128 GB.

Zmieniając swoje twierdzenia dotyczące pojemności pamięci, Prosser potwierdził słowa innego sprawdzonego źródła przecieków L0vetodream, które już w maju informowało, że bardziej przystępne cenowo urządzenia 5,4-calowe i 6,1-calowe będą miały 64 GB, podczas gdy urządzenia Pro – 128 GB.

Prosser ma mieszane osiągnięcia związane z plotkami o planach Apple. W sierpniu 2020 roku twierdził, że nowe modele Apple Watch i iPada zostaną wprowadzone w komunikatach prasowych. We wrześniu 2020 roku Prosser zawęził nawet dzień tych informacji prasowych do wtorku 8 września, ale tego dnia nie ogłoszono żadnych produktów. Zamiast tego Apple wysłał zaproszenia na swoją konferencję „Time Flies”, podczas której tydzień później zaprezentował nowe modele Apple Watch i iPada.

Jednak na początku tego miesiąca Prosser miał rację, mówiąc, że ósma generacja iPada i tańszy model Apple Watch zostaną zaprezentowane na konferencji Apple „Time Flies”, ale nie pojawią się na niej nowe iPhone’y ani słuchawki AirPods Studio.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx