piątek, 12 lipca

Jak twierdzi analityk CCS Insight, Apple może wypuścić swoje pierwsze urządzenie ze składanym wyświetlaczem w postaci nowego iPada już w przyszłym roku.

Zgodnie z raportem Apple planuje potraktować przyszły wariant iPada jako sposób na szeroko zakrojone testy technologii składanych wyświetlaczy przed wprowadzeniem jej w iPhonie. W wywiadzie z CNBC, główny analityk CCS Insight, Ben Wood, powiedział, że „nie ma sensu, aby Apple tworzył składanego iPhone’a” w obecnym czasie. „Uważamy, że unikną tego trendu i prawdopodobnie ruszą ze składanym iPadem” – dodał.

Jak twierdzi wiarygodny analityk wyświetlaczy Rossa Young, Apple testuje składane urządzenie z wyświetlaczem o przekątnej około 20 cali, które według niego trafi na rynek w 2026 lub 2027 roku. Tym samym CCS Insight może być zbyt optymistyczny, jeśli chodzi o ramy czasowe nie mniej wiele raportów potwierdza plotkę, że Apple wypuści składanego iPada przed składanym iPhonem.

Popularność urządzeń ze składanym wyświetlaczem powoli rośnie, a firmy takie jak Samsung wypuściły w ostatnich latach kilka takich urządzeń. Mówi się, że Apple współpracuje z LG nad stworzeniem ultracienkiego szkła nakrywkowego, które mogłoby zostać użyte w przyszłych składanych produktach firmy. Dokładny rozmiar składanego iPada, oraz to czy będzie to hybryda iPhone’a i iPada na obecną chwilę pozostaje nieznane.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Artur
Artur
1 rok temu

Trzeba Bedze ukrasc milion£

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx