piątek, 12 kwietnia

Według Marka Gurmana z Bloomberga Apple pracuje nad większym 15-calowym MacBookiem Air, zaktualizowanym 13-calowym MacBookiem Air i zaktualizowanym 13-calowym MacBookiem Pro, a przynajmniej niektóre z tych nowych laptopów zostaną wprowadzone na WWDC w czerwcu.

W swoim najnowszym newsletterze Gurman informuje, że nowe MacBooki, które pojawią się na WWDC, „prawdopodobnie nie będą” wyposażone w czip M3 nowej generacji, a zamiast tego będą napędzane przez procesory „zgodne” z czipem M2. Ta informacja sugeruje, że 15-calowy MacBook Air będzie napędzany przez czip M2, ale nie jest do końca jasne, co to oznacza dla 13-calowego MacBooka Air i 13-calowego MacBooka Pro, ponieważ te modele już posiadają czip M2.

Plotki o 15-calowym MacBooku Air pojawiły się na początku 2021 roku i wygląda na to, że laptop zbliża się do premiery. Dostawcy Apple podobno zwiększyli produkcję 15-calowych paneli wyświetlaczy do laptopa, a urządzenie pojawiło się ostatnio w dziennikach deweloperów App Store.

Oczekuje się, że Apple zapowie macOS 14 podczas konferencji otwierającej WWDC 5 czerwca, a Gurman nie spodziewa się, że aktualizacja będzie zawierać większe zmiany.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx