niedziela, 26 maja

Według niezależnej witryny analitycznej Mixpanel, iOS 16 jest zainstalowany na prawie 70% kompatybilnych urządzeniach w niecałe 100-dni od premiery tej wersji systemu.

iOS 16 został udostępniony publicznie 12 września 2022 roku i początkowo radził sobie lepiej niż zeszłoroczna aktualizacja iOS 15 pod względem szybkości aktualizacji iPhone’a do najnowszej wersji. Apple okresowo udostępnia liczby adopcji dla swojego najnowszego systemu operacyjnego, ale nie zrobił tego jeszcze dla iOS 16.

Według Mixpanel, iOS 16 jest zainstalowany na 68,90% urządzeń, iOS 15 pozostaje na 24,82%, a iPhone’y ze starszymi systemami operacyjnymi to około 7%. iOS 16 otrzymał już sporo aktualizacji od czasu jego wydania we wrześniu, usuwając błędy na które napotykali użytkownicy i powodujące, że niektórzy niechętnie chcieli dokonywać aktualizacji.

Oczekuje się, że Apple wyda jeszcze w tym miesiącu system iOS 16.2, który przyniesie użytkownikom iPhone’a wiele nowych funkcji, w tym Apple Music Sing, zaawansowaną ochronę danych, nowe widżety ekranu blokady, nowe opcje zawsze włączonego wyświetlacza w telefonie iPhone 14 Pro i wiele innych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx