poniedziałek, 4 marca

Dwa niewydane modele komputerów Mac zostały zauważone w ankiecie Steam z listopada 2022 roku, która zbiera anonimowe informacje od chętnych użytkowników Steam na temat konkretnych szczegółów ich komputerów, w tym modelu komputera, typu procesora, pamięci i innych.

W ankiecie z listopada na liście pojawiły się dwa niewydane komputery Mac z identyfikatorami „Mac14,6” i „Mac15,4”. Komputery pojawiły się wraz z identyfikatorami modeli istniejących na rynku odpowiadających Mac Studio, 13-calowemu MacBookowi Pro M2, ‌MacBookowi Air M2‌ i innych modeli.

Zarówno „Mac14,6”, jak i „Mac15,4” są wymienione z wykorzystaniem 0% na platformie Steam, ale ich umieszczenie na liście sugeruje, że Apple może testować niewydane komputery Mac z nadchodzącymi chipami Apple Silicon na platformie gier Steam.

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, gdy widzimy odniesienie do nie wydanych komputera Mac z identyfikatorem modelu „Mac14,6”. Ten sam identyfikator został zauważony w dwóch osobnych wpisach wyników Geekbench z układem „M2‌ Max, który prawdopodobnie zajmie pierwsze miejsce w nadchodzących 14-calowych i 16-calowych MacBookach Pro. Apple miał ogłosić zaktualizowane modele MacBooka Pro jesienią tego roku, ale potem przesunął plany na 2023 rok.

Oczekuje się, że nadchodzące komputery Mac będą wyposażone w układy ‌M2‌ Pro i ‌M2‌ Max o większej wydajności i możliwych opcjach konfiguracji z wyższą pamięcią. Apple ogłosił chip „M2” w czerwcu, wyznaczając początek drugiej generacji Apple Silicon, który pojawił się jako pierwszy w przeprojektowanym „MacBooku Air” i 13-calowym MacBooku Pro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx