sobota, 25 maja

Choć ogłoszony w tym tygodniu przez Apple program samodzielnych napraw iPhone’a nie jest jeszcze dostępny w Polsce to dla tych, którzy chcą samodzielnie naprawić swojego iPhone’a z wykorzystaniem zakupionych przez siebie części, Apple wypuścił instrukcje naprawy takich elementów jak wyświetlacz, bateria, dolny głośnik, aparat, tacka SIM i Taptic Engine.

Instrukcje są obecnie dostępne dla modeli iPhone SE 2022, iPhone 12 i iPhone 13 i są ograniczone do tych dla których Apple oferuje teraz komponenty w ramach programu. Apple planuje w przyszłości rozszerzyć o dodatkowe naprawy, ale na razie można wykonać tylko ograniczoną liczbę poprawek w najnowszych iPhone’ach.

Jeśli posiadacie trochę wiedzy i umiejętności możecie skorzystać z udostępnionych instrukcji aby móc naprawić swoje urządzenie. Aby pobrać instrukcje naprawy dla wymienionych wyżej telefonów wystarczy wybrać jeden z poniższych linków za pomocą których pobierzecie je bezpośrednio od Apple.

Każda instrukcja naprawy wyjaśnia, jak przebiega proces naprawy oraz jakie części i narzędzia potrzebujecie. Instrukcje zawierają szczegółowe informacje na temat przygotowania do naprawy, wymaganych czynności i tego, co zrobić, jeśli coś pójdzie nie tak.

Wiele napraw Apple wymaga specjalnego zestawu narzędzi, który w ramach programu wypożycza Apple ale które na pewno są też dostępne na rynku. Jeśli po pobraniu instrukcji i zapoznaniu się z nią naprawa wydaje Wam się realnie dla Was wykonalna, pozostaje tylko działać.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx