środa, 24 lipca

Snap ogłosił premierę swojego najnowszego produktu, drona Pixy, który jest przeznaczony do użytku z siecią społecznościową Snapchat. Pixy dołącza do okularów Snap Spectacles, drugiego urządzenia Snap.

Wyceniony na 230 dolarów dron Pixy jest w zasadzie kieszonkowym aparatem latającym. Ma górny przycisk, który może aktywować jedną z czterech zaprogramowanych ścieżek lotu, a także może unosić się, orbitować i podążać za użytkownikiem bez kontrolera.

W dronie Pixy znajdują się dwie kamery, jedna służy do nawigacji i lądowania (pod koniec lotu jest w stanie wylądować na dłoni), a druga służy do nagrywania wideo 2,7K. Filmy nagrywane przez Pixy są przesyłane i zapisywane w Snapchat Memories i mogą być używane z narzędziami do edycji Snapchat, soczewkami i dźwiękami, zanim zawartość zostanie udostępniona w sieci społecznościowej.

Choć sam Snap podaje dość niewiele informacji na temat Pixy, to z pierwszych recenzji wynika, że jedno ładowanie baterii wystarcza na około cztery loty. Snap sprzedaje również dodatkowe baterie do urządzenia.

Snap pracuje nad tym dronem już od jakiegoś czasu, a pierwsze plotki o dronie pojawiły się już w 2017 roku.

Dron Pixy jest dostępny już w Stanach Zjednoczonych i Francji i można go zamówić na stronie internetowej Pixy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx