niedziela, 16 czerwca

Według Marka Gurmana z Bloomberga Apple rozważa aktualizację HomePoda mini, ponieważ planuje zwiększyć nacisk na rynek urządzeń domowych. Obejmuje on również wydanie zaktualizowanej wersji pełnowymiarowego HomePoda w pierwszych miesiącach 2023 roku.

W swoim cotygodniowym newsletterze Power On Gurman informuje, że Apple rozważa aktualizację HomePoda mini, który został wypuszczony w październiku 2020 roku. Gurman nie podaje żadnych szczegółów na temat tego, co może wprowadzić możliwa aktualizacja, ale stwierdza, że jest mało prawdopodobne, aby była „super-imponująca”.

Jak wcześniej informowaliśmy, Apple planuje również wskrzesić oryginalnego, pełnowymiarowego HomePoda po wycofaniu go w marcu 2021 roku. Zaktualizowana wersja HomePoda będzie podobno wyposażona w zaktualizowany procesor S8 i prawdopodobnie nowy wyświetlacz dotykowy na górze.

Gurman twierdzi, że nowy, pełnowymiarowy HomePod jest na dobrej drodze do premiery na początku 2023 roku, co jest zgodne z harmonogramem nakreślonym przez analityka Apple Ming-Chi Kuo.

Oprócz zaktualizowanego HomePoda mini i nowego pełnowymiarowego HomePoda, Gurman wcześniej informował, że Apple pracuje nad kilkoma nowymi produktami dla domu. Najbardziej ambitnym projektem w trakcie rozwoju jest podobno produkt HomePod, który łączy głośnik, funkcje Apple TV i kamerę FaceTime w jednym urządzeniu.

Dodatkowo Apple pracuje nad urządzeniem skoncentrowanym na użytkowaniu w kuchni, które łączy iPada i głośnik podłączony do ramienia robota. Gurman spodziewa się, że co najmniej jeden z tych dwóch produktów Home zostanie wprowadzony na rynek pod koniec 2023 roku lub na początku 2024 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx