wtorek, 18 czerwca

Według analityka Apple Ming-Chi Kuo, Apple pracuje nad zaktualizowaną wersją HomePoda, która może pojawić się w czwartym kwartale 2022 roku lub pierwszym kwartale 2023 roku.

Kuo uważa, że w nowym HomePodzie „może nie być zbyt wielu innowacji w wyglądzie sprzętu” ale nie podaje też informacji o tym, jaki będzie rozmiar urządzenia i czy będzie to mini następca HomePoda mini, czy większy głośnik.

Mark Gurman z Bloomberga informował wcześniej, że Apple rozważa nową wersję HomePoda, który byłby wielkością pomiędzy oryginalnym HomePodem a HomePodem mini i możliwe jest, że jest to głośnik, o którym mówi Kuo.

Taki głośnik prawdopodobnie zastąpiłby wycofany obecnie HomePod i byłby droższy niż HomePod mini, ale tańszy niż poprzedni HomePod.

Gurman uważa również, że Apple pracuje nad głośnikami wyposażonymi w ekran i kamerę, aby konkurować z urządzeniami takimi jak Google Nest Hub i Amazon Echo Show, ale nie oczekuje się, że te urządzenia pojawią się w najbliższej przyszłości. Ponadto Apple bada urządzenie, które jest iPadem podłączonym do HomePoda za pomocą ramienia robota, aby kamera mogła podążać za użytkownikiem po pokoju, i testuje wersje Apple TV połączone z HomePodem.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx