wtorek, 25 czerwca

Produkty LaCie zaprojektowane są z myślą o profesjonalnych, kreatywnych twórcach, którzy działają w terenie, w studio czy domu. Wszyscy ci użytkownicy będą mogli zobaczyć, przetestować oraz porozmawiać o rozwiązaniach LaCie w Łodzi, podczas największych targów Film Wideo Foto 2018, między 12 a 14 kwietnia. Wtedy też odbędzie się oficjalna, Polska premiera wyczekiwanego dysku LaCie DJI Copilot.

Podczas targów w Łodzi marka LaCie zaprezentuje swoje najlepsze produkty. Ważnym wydarzeniem będzie polska premiera zewnętrznego dysku LaCie DJI Copilot, którego możliwości będzie można poznać po raz pierwszy właśnie w Łodzi.

LaCie DJI Copilot – błyskawiczny backup bez komputera

Najnowszy dysk zewnętrzny marki LaCie daje cyfrowym twórcom więcej czasu na kreatywną pracę w terenie, ograniczając jednocześnie czas spędzany przy biurku na przeglądaniu i porządkowaniu zarejestrowanego materiału. Jest to zaawansowane rozwiązanie, które umożliwia błyskawiczną transmisję danych bez konieczności łączenia go z komputerem. Wystarczy podłączyć do niego drona, kartę SD, aparat lub urządzenie mobilne, na którym można odtworzyć i organizować wszystkie zapisane pliki.

Stacjonarne dyski LaCie – potężne możliwości  

Profesjonalne dyski stacjonarne LaCie to produkty wielozadaniowe. Łączą sobie nie tylko dużą pojemność (do 120 TB) ale też pełnią funkcję ładowania urządzeń mobilnych. Dodatkowo wyposażone są w ultraszybką technologię Thunderbolt 3, złącze USB-C. Co więcej są kompatybilne zarówno z komputerami PC jak i Mac. Umożliwiają odtwarzanie ogromnych plików w jakości 4K, zatem są idealnym rozwiązaniem dla filmowców i twórców wideo.

LaCie Rugged – wytrzymałość w każdych warunkach

Przenośne dyski z wzmocnionej serii Rugged stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem dla terenowych profesjonalistów. Są odporne na upadki, wstrząsy, kurz i zachlapania, dzięki czemu sprawdzą się w każdej sytuacji. Tak jak urządzenia stacjonarne, tak i te z serii Rugged wyposażone zostały w złącze USB-C i są kompatybilne z rozwiązaniami PC i MAC. Dodatkowo wyróżniają się oryginalnym designem, dzięki trwałej, gumowej pomarańczowej obudowie.

LaCie Porshe Design – biznesowa klasa w nowoczesnej formie

Marka LaCie pomyślała także o konsumentach biznesowych, którzy cenią sobie uniwersalność, nowoczesność i elegancki wygląd. Właśnie dla nich powstał lekki, przenośny dysk w aluminiowej, stylowej obudowie, zaprojektowanej przy współpracy z marką Porshe. Wzornictwo oraz funkcjonalność urządzenia zostało dopasowane do stylistyki produktów Apple, a wszechstronność zastosowań dysku, wyposażenie go w port USB-C to standard produktów LaCie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx