poniedziałek, 15 kwietnia

Nowe zdjęcie udostępnione w sieci społecznościowej Weibo i ujawnione na Twitterze przez DuanRui, pokazuje iPhone’a 12 Pro w etui rzekomo zaprojektowanym dla nadchodzącego iPhone’a 13 Pro, ujawniając prawdziwy zakres zwiększenia rozmiaru modułów aparatu w nadchodzącym telefonie.

Atrapa iPhone’a 13 Pro Max została udostępniona już w zeszłym tygodniu pokazując większą wyspę aparatu. Choć była ona pokazana wraz z obecnym iPhone’em 12 to udostępnione dziś zdjęcie pozwala nam bliżej przyjrzeć się zwiększeniu rozmiaru modułu aparatu w nadchodzącym iPhonie 13 Pro Max w porównaniu z modułem aparatu w obecnym iPhonie.

Większe moduły aparatów prawdopodobnie wynikają z pogłosek o włączeniu stabilizacji matrycy we wszystkich modelach nowego iPhone’a i ulepszonych funkcji obiektywu ultraszerokokątnego w iPhone’ach 13 Pro i iPhone 13 Pro Max.

Chociaż informacje, które docierają do nas do tej pory, wskazują na większy moduł aparatu, to należy jednak pamiętać, że zdjęcie udostępnione na Weibo należy potraktować z lekkim dystansem. Producenci etui często opierają swoje pierwsze projekty dla nadchodzących iPhone’ów wyłącznie na podstawie przecieków i plotek co oznacza, że zdjęcie może nie odzwierciedlać rzeczywistego wzrostu rozmiaru modułu aparatu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx