poniedziałek, 20 maja

Apple planuje wprowadzić na rynek chip M2 wraz z przeprojektowanymi modelami MacBooka Air w pierwszej połowie 2022 roku wynika poinformował na Twitterze „Dylandkt”.

Na Twitterze Dylandkt stwierdził, że nowy model MacBooka Air jest „na dobrej drodze” do wprowadzenia na rynek w pierwszej połowie 2022 roku. Ma on być wyposażony w chip M2 i bardziej kolorowy design. Twierdzi również, że chip M1X jest zarezerwowany dla wysokiej klasy komputerów „Pro”, w skład których wchodzą MacBooki Pro i większy, mocniejszy model iMaca.

Informacja pochodząca od Dylandkt nie jest całkowicie nowe, biorąc pod uwagę, że Jon Prosser wcześniej powiedział, że następna generacja MacBooka Air będzie całkowicie przeprojektowany i pojawi się w wielu wersjach kolorystycznych podobnych do iMaca oraz właśnie chip M2.

Dylandkt był zdecydowany w poprzednich komentarzach na temat „M1X” przeznaczonego do nowej generacji MacBooka Pro, podczas gdy „M2” będzie najwyraźniej niższym układem dla „MacBook Air”, ale warto zauważyć, że nie wydaje się to bardzo dobrze pasuje do konkretnych przemyśleń wiarygodnego dziennikarza Bloomberga Marka Gurmana na temat nadchodzących niestandardowych układów krzemowych Apple dla komputerów Mac.

Dylandkt w przeszłości prawidłowo przewidział szczegóły dotyczące kilku ostatnich premier produktów Apple. W listopadzie 2020 roku twierdził, że iPad Pro nowej generacji będzie wyposażony w chip M1. Było to na pięć miesięcy przed pojawieniem się urządzenia. Przed premierą 24-calowego iMaca na początku tego roku Dylandkt prawidłowo przewidział, że nowy, przeprojektowany iMac zastąpi tylko mniejszy, podstawowy model i będzie wyposażony w chip M1 zamiast M1X. Tym samym twierdzenie Dylandkta o MacBooku Air z chipem M2 może być całkiem wiarygodne.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx