poniedziałek, 27 maja

Oczekuje się, że modele iPhone 13 firmy Apple będą miały węższe wycięcie ekranu (tzw. notch), co oznaczałoby pierwszą poważną zmianę w systemie kamer TrueDepth od czasu jego wprowadzenia w iPhone’ie X w 2017 roku.

Choć od premiery iPhone’a 13 dzieli nas jeszcze dobrych kilka miesięcy, to Lewisowi Hilsentegerowi z YouTubowego kanału Unbox Therapy udało się zdobyć atrapę iPhona 13 Pro Max, która pokazuje to, czego możemy się spodziewać po nowym urządzeniu z 2021 roku.

Modele atrap często pojawiają się przed oficjalną prezentacją nowych modeli iPhone’a, aby dać producentom obudów wyobrażenie o tym, czego mogą się spodziewać i chociaż ta jest dostępna znacznie wcześniej niż zwykle wszystko wskazuje na to, że pasuje do plotek, które do tej pory słyszeliśmy.

Model atrapy to Pro Max, więc jak każda atrapa nie ma prawdziwego wyświetlacza choć jego przekątna wynosi 6,7 cala. Ma dość realistyczny wygląd, który jest wyższej jakości niż większość makiet. Atrapa iPhone’a 13 Pro Max wygląda podobnie do modelu 12 Pro Max, jeśli chodzi o ogólny wygląd jednak jest zauważalna zmiana w wycięciu ekranu.

Zgodnie z plotkami, wycięcie jest jest nieco węższe i mniej szerokie, a cztery elementy systemu kamery TrueDepth są umieszczone bliżej siebie. Głośnik został przeniesiony nad system kamer TrueDepth, a nie pośrodku, co jest głównym powodem, dla którego wycięcie jest węższe.

Z tyłu atrapy widać trzy obiektywy aparatu, które są większe niż obiektywy aparatu w obecnym iPhonie 12 Pro Max, być może z powodu pogłosek o włączeniu optycznej stabilizacji obrazu z przesunięciem czujnika dla obiektywu ultraszerokokątnego, który dołączy do tej samej stabilizacji z przesunięciem czujnika, co dodana do obiektywu szerokokątnego w 2020 roku.

Wyspa aparatu jest nieco większa, aby pomieścić większe obiektywy. Nie ma żadnych zmian w lokalizacji przycisków głośności i wyciszania ani przycisku zasilania, a także wyraźnie widać port Lightning. Wcześniej krążyły pogłoski, że przynajmniej jeden model iPhone 13 może mieć konstrukcję pozbawioną tego portu, ale późniejsze informacje sugerowały, że tak się nie stanie.

Atrapa wydaje się być nieco grubsza niż iPhone 12 Pro Max, ale różnica jest minimalna. W zależności od dokładności atrapy modelu, ‌iPhone 13‌ Pro Max może być nieco węższy.

Czy takiego iPhone’a 13 Pro Max się spodziewacie?

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx