sobota, 18 maja

Już dziś, a właściwie to już jutro o 1.00 w nocy czasu polskiego rozpocznie się druga jesienna konferencja Apple zatytułowana „Szybko aż strach”. Zgodnie z domysłami a szczególnie ze względu na symbol „Findera” w zaproszeniu ma ona skupić się przede wszystkim na komputerach Mac.

Po raz kolejny dzisiejsza impreza będzie wydarzeniem całkowicie cyfrowym i nagranym wcześniej i będzie miała miejsce tylko w internecie.

Plotki dotyczące komputerów Mac były w ostatnich miesiącach dość mylące. Jednak dzisiejsze zgłoszenia w regulacyjnej bazie danych dają nam dość konkretne sygnały czego możemy się spodziewać dzisiejszej nocy. Przede wszystkim mówi się o odświeżonej wersji 24-calowego iMaca, gdyż komputer ten nadal korzysta z czipa M1 Apple. Potencjalnego odświeżenia możemy się również spodziewać od 14-calowego MacBooka Pro i 16-calowego MacBook Pro, chociaż będzie to na pewno dość niespotykane w Apple ponieważ komputery te zostały już odświeżone na początku tego roku o czipy M2 Pro i M2 Max.

W dzisiejszych doniesieniach pojawiły się również wzmianki i możliwym iPadzie mini, choć pojawianie się dziś tego urządzenia byłoby kolejnym wielkim zaskoczeniem.

A może jednak Apple szykuje nam jakąś całkowicie nową niespodziankę. Dowiemy się już wkrótce.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx