sobota, 15 czerwca

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, firma Capcom wypuściła dziś grę Resident Evil Village na modele iPhone 15 Pro i iPady z czipem Apple M1 lub nowszym. Gra jest już dostępna do pobrania w App Store. Gracze mogą wypróbować tę grę za darmo i odblokować pełną wersję gry za specjalną cenę 71 złotych – z 60% zniżką obowiązującą do 20 listopada.

Do gry możemy dokupić dodatek Winters’ Expansion za 44,49 złotych. Dostępny jest także dodatek All Access Voucher o wartości 8,99 złotych.

w App Store na swoją premierę oczekuje także gra Resident Evil 4, która ma się ukazać jeszcze w tym roku.  Choć mamy przy niej widoczną datę premiery na 31 grudnia 2023 to jest to tylko symbol zastępczy a gra na pewno ukaże się znacznie wcześniej. Spekuluje się, że może nawet zostać wydana natychmiast po nadchodzącej konferencji Apple „Scary Fast”.

Resident Evil 4 i Resident Evil Village zostały zaprezentowane podczas wrześniowej prezentacji iPhone’a 15 Pro. ‌iPhone 15 Pro‌ i ‌iPhone 15 Pro‌ Max są zasilane przez czip A17 Pro wyposażony w zupełnie nowy procesor graficzny ze sprzętowo przyspieszanym ray tracingiem dzięki czemu można grać na nich w gry przeniesione z konsol z niemal równoważną wydajnością.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx