poniedziałek, 15 lipca

iPhone’y od pewnego czasu posiadają funkcję rezerwy energii, która oszczędza niewielką ilość baterii, aby umożliwić działanie takich funkcji jak Znajdź Mój iPhone i odblokowywanie za pomocą NFC, nawet gdy urządzenie się wyczerpie. W iOS 18 firma Apple wydaje się dalej ulepszać tę funkcję, szczególnie dla modeli iPhone’a 15.

Jak pokazano na Reddit, gdy bateria iPhone’a z systemem iOS 18 zostanie wyczerpana, telefon może nadal wyświetlać godzinę w lewym górnym rogu urządzenia. To niewielka, ale przydatna aktualizacja. Ikona baterii nadal się pojawia, a obok widnieje napis „iPhone’a można znaleźć”, dopóki dostępna jest rezerwa baterii. Wygląda jednak na to, że funkcja ta będzie ograniczona do modeli iPhone’a 15 i nowszych.

iOS-18-czas-przy-wyczerpanej-baterii

Rezerwa Energii jest dostępna na iPhonach od czasów iPhone’a XR i iPhone’a XS, więc nie jest jasne, co stanowi ograniczenie w wyświetlaniu czasu na ekranie, gdy bateria w starszych urządzeniach się wyczerpie. Być może chodzi o jakieś kwestie sprzętowe lub optymalizacje oprogramowania specyficzne dla iPhone’a 15.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stasiek
Stasiek
1 miesiąc temu

Albo o to żeby kupić nowego iPhone’a

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx