piątek, 27 stycznia

Według Jona Prossera i Maxa Weinbacha, zazwyczaj dobrze poinformowanych o planach Apple, firma nie zaprezentuje na dzisiejszej konferencji otwierającej WWDC 2020 żadnych nowości sprzętowych.

Choć WWDC jest zwykle wydarzeniem związanym przede wszystkim z nowym oprogramowaniem, to do tej pory równego rodzaju doniesienia zdecydowanie sugerowały ogłoszenie nowego sprzętu, zwłaszcza przeprojektowanego iMaca z wyglądem sugerowanym iPadem Pro. Inne pogłoski dotyczące możliwych urządzeń to AirTags, AirPods Studio i odświeżony Apple TV.

Jednak niekiedy WWDC nie wprowadza żadnych nowości sprzętowych jak miało to miejsce w 2018 roku. W ubiegłym roku Apple wykorzystał WWDC, aby zapowiedzieć nowy komputer Mac Pro i monitor Pro Display XDR. Możliwe, że Apple napotkał w tym roku problemy z łańcuchem dostaw i być może zdecydował się odłożyć ogłoszenia dotyczące sprzętu do czasu poprawy sytuacji produkcyjnej. Może się również zdarzyć, że Apple po prostu nie zaplanował żadnych premier sprzętowych dla WWDC.

 

Mark Gurman z Bloomberga również powiedział, że nie oczekuje żadnych ogłoszeń sprzętowych na WWDC. Prosser i Weinbach są seryjnymi donosicielami i obaj ostrzegają w swoich tweetach, że informacje są nieco niepewne.

Apple będzie transmitować na żywo konferencję otwierającą WWDC, a my będziemy relacjonować to wydarzenie na naszej stronie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx