piątek, 12 lipca

Pogłoski o nausznych słuchawkach Apple krążą już od dłuższego czasu, podczas gdy nowsze plotki wspominają również o „AirPods Pro Lite”, słuchawkach, które nad którymi Apple również pracuje. Dzisiejszy wpis na Twitterze Jona Prossera, specjalisty od plotek związanych z Apple zapewnia nieco więcej szczegółów na temat tego, czego możemy się spodziewać po tych produktach.

Jeśli chodzi o słuchawki nauszne, to Prosser twierdzi, że Apple zamierza debiutować nimi w czerwcu podczas WWDC, ustalając cenę na około 350 dolarów i umieszczając je w asortymencie słuchawek pomiędzy Beats Studio3 i Bose 700. Prosser twierdzi, że nazwa kodowa tych słuchawek Apple to B515, co pasuje do ikon tych słuchawek znalezionych w kompilacji iOS 14 w zeszłym miesiącu.

Jeśli chodzi o „AirPods Pro‌ Lite”, o których wcześniej wspominał DigiTimes, Prosser twierdzi, że będą to prawdopodobnie słuchawki określane jako „AirPods X”, które powinny zostać wprowadzone na rynek we wrześniu lub październiku. Mówi, że byłyby podobne do obecnych słuchawek BeatsX, które są skierowane dla osób aktywnych. Nie mówi jednak konkretnie, czy „AirPods X” posiadają połączenie między słuchawkami, jak mają BeatsX. Mówi także, że „AirPods X” , noszące nazwę kodową B517, będą wycenione na około 200 dolarów, czyli dwukrotnie więcej niż BeatsX.

Ogólnie rzecz biorąc, Prosser uważa, że ostatecznym celem Apple jest ostatecznie wycofanie marki Beats, ponieważ obie pary nowych słuchawek Apple są podobne do istniejących produktów Beats. Zajmie to jednak trochę czasu, ponieważ Beats oferuje dość szeroką gamę słuchawek, w tym całkiem nowe Beats Solo Pro i linię Powerbeats, która miała niedawno kilka aktualizacji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx