wtorek, 18 czerwca

Sonny Dickson udostępnił dziś kilka zdjęć przedstawiających, jak twierdzi, atrapy jednostek nadchodzących iPhone’ów 12.

Zdjęcia atrap iPhone’a pojawiają się zwykle co roku, zaledwie kilka miesięcy przed zwykłym terminem prezentacji urządzeń we wrześniu i październiku. Zazwyczaj są oparte na schematach CAD pochodzących z chińskiego łańcucha dostaw, podobnie jak odlewy, które wyciekły w zeszłym tygodniu. Takie atrapy są często używane, aby pomóc producentom etui przed oficjalną premierą.

Zdjęcia w większości odpowiadają szczegółom, które już znamy, a urządzenie mają konstrukcję w stylu iPada Pro z płaskimi krawędziami. Oczekuje się, że Apple wypuści w tym roku cztery iPhone’y w trzech rozmiarach 5,4, 6,1 i 6,7-cala. Zdjęcia Dicksona dają wyraźne porównanie trzech nowych rozmiarów.

Jednak wygląd aparatu nie odzwierciedla tego, czego się oczekuje. Poprzednie wycieki w dużej mierze zgadzały się z tym, że dwa modele ‌iPhone 12‌ 5,4 i 6,1 cala będą miały konfiguracje z dwoma kamerami, podczas gdy dwa modele ‌iPhone 12‌ Pro w rozmiarach 6,1 i 6,7 cala będą miały potrójne obiektywy aparatu. Należy również zauważyć, że atrapom brakuje skanera LiDAR, którego można oczekiwać w modelu co najmniej 6,7-calowym.

Dickson ostrzega, że na przeciekach i układach kamer na tych zdjęciach nie należy w dużej mierze polegać. Uważa się, że oferują wyraźną prezentację tego, jak może wyglądać konstrukcja dla nadchodzących nowych rozmiarów telefonów.

Dickson był znany z tego, że w przeszłości pokazał atrapy modeli, takich jak tegoroczny odświeżony iPad Pro. Ostatnio zasugerował, aby podczas WWDC zobaczymy wprowadzenie nowego komputera iMac z wyglądem inspirowanym ‌iPadem Pro‌ i cieńszymi ramkami.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx