poniedziałek, 15 kwietnia

Użytkownik Twittera, @Jin_Store udostępnił kila zdjęć odlewów prezentujących rzekomo iPhone’a 12 i iPhona 12‌ Pro, oferując dalsze spojrzenie na to, co możemy zobaczyć w tegorocznej ofercie iPhone’ów.

Odlewy są podobne do tych, które zwykle można zobaczyć w okresie poprzedzającym ogłoszenie nowych iPhone’ów. Te fizyczne formy często oparte są na przeciekach schematów i są produkowane przez zewnętrznych producentów etui w celu opracowania etui dla przyszłych urządzeń.

odlew iPhone 12

Projekt przedstawiony na zdjęciach jest zgodny z innymi plotkami, które wyciekły z łańcucha dostaw na temat nadchodzących modeli Apple iPhone 12 z płaskimi krawędziami w stylu iPada Pro, które znacznie odbiegają od obecnych modeli.

Odlewy na zdjęciach pokazują wszystkie cztery rozmiary iPhone’a, które według plotek Apple wypuści w 2020 roku: 5,4-calowy iPhone 12, 6,1-calowy iPhone 12, 6,1-calowy iPhone 12 Pro i 6,7-calowy iPhone 12 Pro Max.

Użytkownik Twittera opublikował również wiele renderów CAD. Zdjęcia CAD niepublikowanych iPhone’ów udostępniane online są zwykle przedstawiane jako oficjalne projekty wyciekające z fabryk produkcyjnych, ale często są tworzone przez samych twórców etui, aby przewidzieć wygląd niepublikowanych urządzeń.

makieta iPhone 12

zdjęcie CAD iPhone 12

Design ściśle współgra z wcześniejszymi przeciekami jednak oczekiwana konfiguracja kamery 3D, podobna do skanera LiDAR w iPadzie Pro nie jest tu dodana.

Oczekuje się, że Apple rozpocznie produkcję swoich tegorocznych telefonów iPhone 12 w przyszłym miesiącu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx