piątek, 2 czerwca

Apple zakończy pod koniec czerwca drugą fazę etapu rozwoju iPhone’a 12 „EVT” czyli „Engineering Validation and Testing” i rozpocznie produkcję modeli w lipcu, wynika z raportu DigiTimes.

Treść raportu sugeruje, że wszystkie modele iPhone’a 12 wejdą do produkcji w przyszłym miesiącu, ale nie potwierdza to wypuszczenie na rynek wszystkich modeli jednocześnie. Chociaż jest prawdopodobne, że Apple ogłosi tradycyjnie we wrześniu swoje nowe telefony iPhone 12, to analityk Ming-Chi Kuo i inni wcześniej twierdzili, że wyższej klasy modele z obsługą ultraszybkiego mmWave 5G będą miały opóźnioną premierę rynkową z powodu wyzwań produkcyjnych.

Kuo informował, że produkcja iPhone’ów mmWave zostanie „cofnięta” z powodu zmian konstrukcyjnych anteny w pakiecie na początku kwietnia. Oczekuje się, że modele ‌iPhone 12‌ niższej klasy będą obsługiwać sub-6GHz 5G.

Oczekuje się, że Apple wypuści cztery nowe iPhone’y w tym roku, w tym dwa modele ‌iPhone 12‌ z 5,4-calowymi i 6,1-calowymi wyświetlaczami oraz dwa modele iPhone 12‌ Pro z 6,1-calowymi i 6,7-calowymi wyświetlaczami. Oczekuje się, że wszystkie cztery modele będą miały wyświetlacze OLED, obsługę 5G i mniejsze wycięcie, podczas gdy dwa wyższe modele mają posiadać skaner LiDAR.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
2 lat temu

Byłoby fajnie, gdyby iPhone 12 faktycznie wyglądał tak, jak na prezentowanych grafikach. Ja niestety straciłem już wiarę, że Apple kiedyś wróci do tych fajnych ostrych krawędzi znanych ze starszych modeli..

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx