sobota, 20 lipca

Nowe zdjęcia udostępnione na Twitterze przedstawiają rzekomo nadchodzące etui od Apple dla linii iPhone 14, która ma zostać ogłoszona w środę.

Zdjęcia udostępnione przez Majin Bu prezentują zarówno skórzane, jak i silikonowe etui do wszystkich oczekiwanych modeli iPhone’a 14. Chociaż zdjęcia pokazują podobno oficjalne etui firmy Apple, najprawdopodobniej są to podróbki, które przypominają dokładne kolory. Apple często aktualizuje swój wybór etui wraz z nową wersją iPhone’a, więc w tym tygodniu spodziewane są nowe kolory.

Zgodnie z postem, skórzane etui do serii ‌iPhone 14‌ będą dostępne w kolorze jasnopomarańczowym, brązowym, złotobrązowym, granatowym, czarnym i „zielonym jodłowym”. Jeśli kolory są trafne, kilka obecnie dostępnych kolorów skórzanych etui od Apple zostanie wycofanych, w tym jaśniejszy fiolet o nazwie Wisteria, Sequoia Green i Dark Cherry. Chociaż kolory pokazane na zdjęciach są prawdopodobnie trafione, ich nazwy mogą być inne bo Apple lubi nadawać swoje fantazyjne nazwy kolorom.

Dla etui silikonowych widocznych na innym zdjęciu widać osiem kolorów, w tym północy, soczysty, kredoworóżowy, czerwony, liliowy, słoneczny blask, odcień granatu i czarny bez. Autor twierdzi, że nazwy są oficjalnymi nazwami Apple dla kolorów, ale to źródło informacji było w przeszłości błędne.

Oczekuje się, że w tę środę Apple ogłosi cztery nowe modele iPhone’a 14: iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max. Topowe modele iPhone 14 o przekątnej 6,1 cala i 6,7 cala, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max, będą miały najbardziej znaczące zmiany, w tym nową formę wycięcia w kształcie pigułki. Oczekuje się, że wraz z nowymi iPhone’ami Apple zaprezentuje nowe zegarki Apple Watch i AirPods Pro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx