czwartek, 21 września

Pokazane dziś rendery 3D nadchodzącego „Apple Watch Pro” dokładnie przedstawiają wygląd urządzenia, w tym nowy przycisk po lewej stronie obudowy, który prawdopodobnie będzie mógł być programowany przez użytkownika twierdzi Mark Gurman z Bloomberga.

Gurman powiedział, że użytkownicy prawdopodobnie będą mogli dostosować przycisk, aby uruchomić określoną aplikację, funkcję, typ treningu itp. jednym naciśnięciem. Potwierdził również, że podczas gdy Apple Watch Pro będzie miał całkowicie płaski wyświetlacz, urządzenie nadal będzie miało zaokrągloną obudowę, wbrew niektórym pokutującym plotkom o Apple Watchu z płaskimi krawędziami.

Rendery pokazały również model Pro z bardziej wystającą cyfrową koroną i bocznym przyciskiem po prawej stronie obudowy, co może ułatwić dostęp do tych elementów sterujących. Ogólnie, model Pro wygląda na bardziej wytrzymały niż standardowe modele Apple Watch, zgodnie z doniesieniami, że jest przeznaczony do aktywności takich jak wędrówki i sporty ekstremalne.

Wcześniejsze plotki twierdziły, że Apple Watch Pro będzie miał większy wyświetlacz z co najmniej 47-milimetrową tytanową obudową, większą baterią, chipem S8 i nie tylko.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje Apple Watch Pro wraz z dwoma standardowymi modelami Apple Watch Series 8 i Apple Watch SE drugiej generacji na specjalnej konferencji w środę. Gurman przewiduje, że ceny modelu Pro mogą zaczynać się od 900 dolarów lub więcej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx