poniedziałek, 11 grudnia

iPhone XS Max ma najlepszy wyświetlacz w historii smartfonów podała firma DisplayMate Technologies zajmująca się testowaniem i kalibrowaniem wyświetlaczy.

iPhone XS Max ma szereg znaczących ulepszeń w stosunku do iPhone’a X, w tym wyższą jasność szczytową i lepsze odwzorowanie kolorów, a także wyrównuje lub ustanawia rekordy wyświetlacza smartfonów w wielu obszarach, zgodnie z dr Raymondem M. Soneirem, prezesem DisplayMate Technologies.

Dla przykładu, DisplayMate mówi, że iPhone XS Max ma szczytową jasność na pełnym ekranie do 660 nitów dla gam kolorystycznych sRGB i DCI-P3, co poprawia widoczność ekranu w warunkach wysokiego oświetlenia otoczenia. Dla porównania, iPhone X uzyskał najwyższą jasność na pełnym ekranie 634 nitów w swoich testach sprzed roku.

DisplayMate zmierzył współczynnik odbicia ekranu iPhone’a XS Max na 4,7 procent, zbliżony do najniższego, jaki kiedykolwiek zmierzyli dla smartfona. W wyniku wysokiej jasności i niskiego współczynnika odbicia iPhone XS Max ma jeden z najlepszych współczynników kontrastu w warunkach dużego natężenia światła wśród smartfonów jakie kiedykolwiek testowali.

DisplayMate zapewnia obszerny przegląd wyświetlacza iPhone’a XS Max, dochodząc do wniosku, że jest to „imponujący wyświetlacz smartfonu z najwyższej półki”.

Opierając się na naszych obszernych testach i pomiarach laboratoryjnych, iPhone XS Max otrzymuje nagrodę „DisplayMate Best Smartphone Display Award”, zdobywając najwyższą w historii DisplayMate klasę A+, zapewniając znacznie lepszą wydajność wyświetlania niż inne konkurencyjne smartfony.

Warto zauważyć, że iPhone XS i iPhone XS Max korzystają z tych samych technologii wyświetlania.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx