sobota, 24 października

Serwis BGR opublikował raport w którym donosi, że Apple planuje premierę całkowicie przeprojektowanego iPhone’a jesienią przyszłego roku, podążając za trendem wyznaczonym przez poprzedniego iPhone’a 4S zaprezentowanego w tym roku.

Według raportu, kolejny model iPhone’a będzie posiadał aluminiowy tylny panel, a nie szklany jaki stosowany był w modelach iPhone 4 i 4S. Co więcej, w nowym projekcie zobaczymy elementy gumowe lub z tworzyw sztucznych podobnych do tych z jakich wykonywano „bumpery” do iPhone’ów. Maja one chronić antenę urządzenia przed bezpośrednim kontaktem ze skórą w trakcie rozmowy.

Dowiedzieliśmy się, że Apple planuje użyć gumy lub tworzyw sztucznych – materiału podobnego do tych używanych do „bumperów” – które maja być włączone w obudowę nowego iPhone’a. Według wszelkiego prawdopodobieństwa, materiał ten będzie używany jako ramka wokół przedniej krawędzi telefonu (tak jak metalowa ramka w iPhone’ie 3GS) i będzie służyć dwóm celom. Po pierwsze, połączy szklany ekran telefonu z tylną aluminiową obudową. Stanie się także ochroną dla przeprojektowanego systemu antenowego, który otacza urządzenie, pozwalając Apple na wprowadzenie tylnej obudowy z aluminium, bez konieczności użycia dużej plastikowej wkładki powyżej anteny, które stosowane są w iPadach 2 Wi-Fi + 3G.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x