poniedziałek, 15 kwietnia

Podczas odbywających się w Las Vegas targów CES 2022 Belkin wprowadził nowe, wysokiej klasy słuchawki douszne Soundform, które oferują hybrydową aktywną redukcję szumów i integrację z aplikacją Apple Znajdź.

Według Belkin, słuchawki douszne Soundform Immerse z redukcją szumów to najwyższej klasy rozwiązanie audio firmy. Oprócz funkcji aktywnej redukcji szumów, wkładki douszne są wyposażone w połączenie wielopunktowe umożliwiające łączenie się z wieloma urządzeniami i przełączanie się między nimi.

Belkin SOUNDFORM™ Immerse

Słuchawki douszne są wyposażone w 12-milimetrowe dwuwarstwowe przetworniki dynamiczne, a w każdej słuchawce znajdują się trzy mikrofony. Obsługiwany jest 24-bitowy dźwięk AptX HD, a wkładki douszne wytrzymują do ośmiu godzin na jednym ładowaniu. Etui ładujące zapewnia dodatkowe 28 godzin pracy na baterii.

Do wkładek dousznych dołączone są trzy zestawy końcówek dousznych i końcówek skrzydełkowych, które zapewniają indywidualne dopasowanie, a użytkownicy Apple mogą dodać słuchawki Soundform do aplikacji „Znajdź”. Dzięki integracji „Znajdź” słuchawki można śledzić wraz z innymi urządzeniami Apple i można je zlokalizować w przypadku zgubienia. Dzięki obsłudze sieci „Find My” słuchawki douszne można śledzić, nawet gdy są poza zasięgiem Bluetooth, wykorzystując inne pobliskie urządzenia Apple.

Etui ładujące można ładować przez USB-C lub dowolną bezprzewodową ładowarkę opartą na Qi. Wkładki douszne mają klasę wodoodporności IPX5, dzięki czemu mogą wytrzymać lekkie rozpryski wody i potu, a dźwięk można dostosować za pomocą aplikacji Belkin’s Soundform.

SOUNDFORM™ Immerse

Słuchawki douszne Belkin Soundform Immerse z redukcją szumów zostaną wprowadzone na rynek w drugim kwartale 2022 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx