wtorek, 23 kwietnia

Oral-B, marka Procter&Gamble, w ramach targów CES 2022 ogłosiła swoją najnowszą inteligentną szczoteczkę do zębów, iO10 z iOSense, która bazuje na oryginalnej szczoteczce iO wydanej w 2020 roku.

Kluczową nową funkcją iO10 jest instruktaż zdrowia jamy ustnej w czasie rzeczywistym, wbudowany bezpośrednio w podstawę ładującą szczoteczki do zębów, co pozwala monitorować czas szczotkowania, nacisk i zasięg szczotkowania bez konieczności zabierania iPhone’a do łazienki. Twoje dane dotyczące szczotkowania są następnie synchronizowane z aplikacją Oral-B, aby uzyskać lepszy wgląd w nawyki związane ze szczotkowaniem.

Elektryczna szczoteczka do zębów z akumulatorem oferuje siedem różnych trybów czyszczenia, które zapewniają spersonalizowane czyszczenie, w tym codzienne czyszczenie, czyszczenie wrażliwe, bardzo wrażliwe, intensywne, wybielanie, pielęgnację dziąseł i czyszczenie języka. Według Oral-B wbudowany czujnik nacisku pomaga utrzymać zdrowe i chronione dziąsła, wyświetlając czerwone światło, gdy szczotkujesz zbyt mocno, i zielone światło, gdy szczotkujesz odpowiednio.

Oral-B nie ujawnił cen ani daty premiery iO10. Jeśli chodzi o cenę to na pewno nie będzie tania. W Polsce szczoteczka iO poprzedniej generacji kosztuje od 1159 złotych.

Firma Oral-B zaprezentowała również bardziej przystępne cenowo elektryczne szczoteczki do zębów iO4 i iO5, z których każda będzie kosztować poniżej 500 złotych. Szczoteczki do zębów będą miały znaną technologię iO, ale z mniejszą liczbą trybów czyszczenia i bez wbudowanych w podstawę ładującą wskazówek dotyczących zdrowia jamy ustnej. Po szczotkowaniu przez dwie minuty każda szczoteczka będzie wyświetlać tęczowe światełko, a iO5 zapewni użytkownikom śledzenie szczotkowania w czasie rzeczywistym i instruktaż za pośrednictwem aplikacji Oral-B.

Modele iO4 i iO5 będą dostępne w 2022 roku w różnych kolorach, w tym całkiem białym, matowym czarnym, pudrowym różu, lodowym błękicie i lawendowym. Nie podano konkretnej daty premiery.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx