poniedziałek, 27 maja

W ramach odbywających się cyfrowo targów CES 2021 Pioneer zaprezentował swój najnowszy odbiornik car-audio obsługujący zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe CarPlay oraz Android Auto.

Nowy model DMH-WC5700NEX ma konstrukcję modułową, łącząc 6,8-calowy ekran dotykowy z chowaną jednostką sterującą, co zapewnia elastyczność instalacji w szerokiej gamie pojazdów z ograniczoną przestrzenią na desce rozdzielczej.

Fizycznie oddzielając ekran dotykowy od reszty, która zawiera procesor i inne komponenty. Ta konfiguracja jest przydatna w pojazdach z ograniczoną głębokością za deską rozdzielczą, która uniemożliwia instalację tradycyjnego odbiornika pojedynczego lub podwójnego DIN.

„Wraz z DMH-WC5700NEX, Pioneer zapewnia samochodowe rozwiązanie audio dla wielu różnych pojazdów, w których ich zamontowanie było wręcz niemożliwe w odniesieniu do instalacji odbiornika w desce rozdzielczej z rynku wtórnego” – powiedział Ted Cardenas, wiceprezes ds. marketingu w Pioneer Electronics USA.

Inne funkcje odbiornika obejmują łączność Bluetooth, wbudowane radio HD, gotowość SiriusXM, podświetlenie RGB, wejście tylnej kamery, wejście wideo HDMI do rozrywki na tylnych siedzeniach, wyjścia 4V RCA przedwzmacniacza i wiele więcej.

Pioneer planuje wypuścić DMH-WC5700NEX latem 2021 roku, ale nie ujawnił jeszcze cen. Firma wypuściła podobny 9-calowy odbiornik w zeszłym roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx