niedziela, 19 maja

Firma Belkin zadebiutowała dzisiaj podstawką do bezprzewodowego ładowania 2-w-1 z MagSafe, która została zaprojektowana do pracy z linią Apple iPhone 12.

Boost Charge Pro 2-w-1 z MagSafe jest podobny do istniejącego Boost Charge Pro 3-w-1 z MagSafe, ale zawiera pojedynczą ładowarkę „MagSafe” i eliminuje towarzyszącą ładowarkę Apple Watch. Posiada również bezprzewodową bazę ładującą, która obsługuje AirPods, AirPods Pro lub inny iPhone, który ładuje się przez bezprzewodowe ładowanie oparte na Qi.

Ładowarka MagSafe może ładować iPhone 12 mocą 15 W, podczas gdy podstawowa ładowarka ładuje z mocą 5 W. Ładowarka MagSafe działa tak samo jak ładowarka MagSafe firmy Apple i może być używana w orientacji pionowej lub poziomej. Jest dostępna w kolorze czarnym lub białym. Firma Belkin wycenia Boost Charge Pro 2-w-1 z MagSafe na niecałe 100 dolarów i zostanie wypuszczona w marcu lub kwietniu 2021 roku.

Firma Belkin ogłosiła dzisiaj również wprowadzenie na rynek bezprzewodowych słuchawek Soundform Freedom True Wireless, które są bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi zapewniającymi do ośmiu godzin odtwarzania, redukcję szumów otoczenia i bezprzewodowe ładowanie w oparciu o Qi.

Bezprzewodowe słuchawki douszne Freedom True to pierwszy produkt firmy zewnętrznej zgodny z aplikacją Lokalizator, które w przypadku zgubienia lub kradzieży można śledzić i lokalizować obok innych urządzeń Apple w Lokalizatorze.

Bezprzewodowe słuchawki douszne Belkin Soundform Freedom True będą dostępne w marcu lub kwietniu 2021 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx