wtorek, 18 czerwca

Apple wypuścił dziś na swoim kanale YouTube nowy humorystyczny film, który przedstawia wiele funkcji bezpieczeństwa dostępnych podczas korzystania z produktów Apple w pracy.

Spot zatytułowany „Swiped” opowiada historię zespołu projektowego, który wkrótce ma przedstawić klientowi prezentację „zmieniającą reguły gry”, Na nieszczęście na chwile przed tą chwilą ich MacBook Air, na którym istnieje prezentacja, zostaje skradziony przez złodziei na ulicy. Ośmiominutowy film przedstawia próbę odzyskania skradzionego Maca na czas kluczowej prezentacji, zanim nieudolni złodzieje będą mogli go upłynnić.

Film prezentuje kilka funkcji bezpieczeństwa Apple, które pomagają zespołowi i udaremniają ataki złodziei, w tym „Powiadamiaj o pozostawieniu”, śledzenie lokalizacji za pomocą aplikacji Znajdź, Touch ID i Face ID, hasła i klucze dostępu, koprocesor Secure Enclave, kompleksowe szyfrowanie, zdalną blokadę MDM oraz zdalne wymazywanie urządzenia i nie tylko.

Film pojawia się w następstwie podobnych filmów „Apple at Work”, które Apple publikował w 2019 i 2020 roku z udziałem tych samych aktorów. Inne produkty i funkcje wyróżnione w filmie to Mapy Apple, grupowy FaceTime, Kalendarz, Wiadomości, Apple Music, Apple CarPlay, Keynote, Apple Pay na Apple Watch, Nie przeszkadzać, Przypomnienia, Wykrywanie treningu z Apple Watch i inne.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx