sobota, 18 maja

Spectre, aplikacja fotograficzna dla iPhone’a z długim czasem naświetlania oparta na sztucznej inteligencji, stworzona przez twórców popularnej aplikacji fotograficznej Halide, jest teraz bezpłatna.

Dla tych, którzy nie znają Spectre, aplikacja wykorzystuje migawkę obliczeniową do robienia setek zdjęć w ciągu kilku sekund, aby uzyskać do 3-sekundową ekspozycję.

Ponieważ robi setki zdjęć zamiast jednego ciągłego ujęcia, użytkownicy mogą trzymać telefon podczas robienia zdjęć z długim czasem naświetlania za pomocą Spectre bez wykorzystania statywu. Dodatkowo twórcy aplikacji pozwolili na darmowe korzystanie nawet z 15-sekundowego i 30-sekundowego czasu ekspozycji, który wcześniej był dostępny tylko dla użytkowników, którzy wykupili wersję Pro.

Użytkownicy mogą poszerzyć aplikację do wersji Pro poprzez jednorazowy zakup w cenie 29,99 złotych, choć poza dedykowaną ikoną Pro nie dodaje żadnych nowych funkcji, a ma tylko umożliwić twórcom dalszy rozwój aplikacji. Aplikacja działa na telefonach iPhone 6S i nowszych, wymaga systemu iOS 15 lub nowszego i jest dostępna do pobrania w App Store.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bartosz
Bartosz
9 miesięcy temu

Dodaje wydłużenie czasu naświetlania z 5s do nawet 30s, więc to nie tylko ikonka 🙂

Ernest
Ernest
9 miesięcy temu

Właśnie pobrałem i dostępna tylko opcja 3s. Kolejna 5s dostępna po zakupie aplikacji…:/

Anna
Anna
9 miesięcy temu

„Dodatkowo twórcy aplikacji pozwolili na darmowe korzystanie nawet z 15-sekundowego i 30-sekundowego czasu ekspozycji, który wcześniej był dostępny tylko dla użytkowników, którzy wykupili wersję Pro.”
Nie prawda, albo już nie prawda

4
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx