poniedziałek, 11 grudnia

Pod koniec dzisiejszego wystąpienia otwierającego Worldwide Developers Conference, które zawierało między innymi pierwsze spojrzenie na iOS 8, Apple ujawnił jakie urządzenia będą kompatybilne z nowym systemem operacyjnym. Wykaz ten obejmował iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPod touch 5 generacji, iPad 2, iPad z wyświetlaczem Retina, iPad Air, iPad Mini i iPad mini z wyświetlaczem Retina.

ios8_compatibility_chart

Szczególnie brakuje na tej liście iPhone’a 4, który miał zgodność z iOS 7 w zeszłym roku, a nawet wykazał lepszą wydajność z iOS 7.1. IPhone 4 firmy Apple, został wznowiony do produkcji w tym roku dla krajów takich jak Brazylia, Indie i Indonezja, ale jak widać urządzenie może być ponownie wycofane z produkcji w najbliższej przyszłości.

iOS 8, który oficjalnie zostanie wypuszczony jesienią tego roku, będzie miał zmienione funkcje powiadamiania, nową klawiaturę QuickType, która dodaje predykcyjne propozycje pisania, rozszerzoną aplikację Wiadomości, nową aplikację Healthkit, który agreguje wskaźniki zdrowotne, ulepszenia Siri i wiele innych funkcji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx