poniedziałek, 22 kwietnia

OS X Yosemite Beta Program

Podczas wczorajszego wystąpienia prezentującego m.in. najnowszy system operacyjny Apple OS X Yosemite, szef oprogramowania Craig Federighi ogłosił, że latem zostanie udostępniona publiczna wersja beta nowego systemu operacyjnego w ramach nowego programu OS X Beta Program. Rejestrujący się użytkownicy odkryli jednak na stronie programu, że Apple zastrzega sobie uczestnictwo w programie dla pierwszego miliona użytkowników, którzy się zarejestrują.

osx_yosemite_open_beta2-800x643

Jak mogę wziąć udział?
Aby przyłączyć się do OS X Beta Program, wystarczy zalogować się przy użyciu Apple ID. Gdy oprogramowanie beta będzie gotowe, otrzymasz kod, który pozwoli pobrać i zainstalować OS X Yosemite Beta z Mac App Store. Następnie zacznij go normalnie używać. Gdy natkniesz się na problem, który wymaga rozwiązania, zgłoś go bezpośrednio do Apple z wbudowanej aplikacji Feedback Assistant.

Użytkownicy muszą mieć wcześniej zainstalowany system OS X Mavericks, a Apple zaleca, aby wersję beta OS X Yosemite zainstalować na drugim Macu w przypadku ewentualnych błędów i pomyłek.

OS X Yosemite zawiera zupełnie nowy interfejs użytkownika, obok nowych funkcji koncentrujących się na bezproblemowej integracji pomiędzy urządzeniami Mac i iOS. Nowy system operacyjny obejmuje także nowe rozwiązania o nazwie iCloud Drive, a także możliwość wykonywania połączeń telefonicznych i pisania wiadomości SMS wprost z komputera.

[contentblock id=1 img=iframe.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx