poniedziałek, 24 czerwca

W sklepie internetowym Apple pojawiła się już ładowarka MagSafe Duo i skórzane futerały z MagSafe do iPhone’a 12 mini, iPhone’a 12, iPhone’a 12 Pro i iPhone’a 12 Pro Max oznaczone informacją „Już wkrótce”. Dokładna data premiery nie została jeszcze ogłoszona dla tych akcesoriów i nadal nie można ich zamówić.

MagSafe to nowa funkcja we wszystkich modelach iPhone’a 12, która umożliwia mocowanie akcesoriów magnetycznych z tyłu urządzeń.

Dzięki składanej konstrukcji z wbudowaną ładowarką MagSafe i krążkiem do ładowania Apple Watch, MagSafe Duo może bezprzewodowo ładować kompatybilne iPhone’y, Apple Watch, AirPods lub AirPods Pro oraz inne urządzenia z certyfikatem Qi. Ładowarka jest dostarczana z kablem USB-C na Lightning, ale zalecany zasilacz 20 W jest sprzedawany oddzielnie za 99 złotych.

Skórzany futerał wykonany jest ze specjalnie garbowanej i barwionej, miękkiej w dotyku skóry. Ściśle przylega do wszystkich obłości iPhone’a oraz chroni przed zarysowaniami i skutkami upadków, praktycznie nie zmieniając wymiarów urządzenia. W środku znajduje się kieszeń na kartę kredytową lub dowód osobisty, a dzięki dołączonemu, idealnie dobranemu paskowi futerał można mieć zawsze pod ręką. Futerał będzie dostępny w czterech kolorach: bałtyckim błękicie, różowym cytrusie, naturalnym brązie i czerwonym (PRODUCT) RED.

Cena ładowarki jest jak to u Apple mocno przesadzona i ustawioną ją na 679 złotych. Skórzane futerały dla wszystkich modeli zostały wycenione na 629 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx