piątek, 24 maja

Beats wprowadził dziś zaktualizowaną wersję swoich słuchawek nausznych Studio modelem czwartej generacji nazwanym Beats Studio Pro. Słuchawki wycenione na 1849 złotych pojawiają się 15 lat po tym, jak Dr. Dre i Jimmy Iovine zadebiutowali oryginalnymi słuchawkami Studio, dzięki którym marka Beats zyskała rozgłos.

Beats zachował kultowy wygląd słuchawek Studio od czasu ich debiutu i tak jest również w przypadku nowych słuchawek Studio Pro. Jednak ten kultowy wygląd ma teraz całkowicie zmienioną wydajność skupioną na pięciu obszarach: jakości dźwięku, wydajności głosu, komfortu/trwałości, łączność i kompatybilność z ekosystemem.

Jeśli chodzi o jakość dźwięku, Beats Studio Pro korzystają z większości najnowszych technologii Apple, w tym obsługi spersonalizowanego dźwięku przestrzennego z wbudowanym akcelerometrem ruchu i żyroskopem do dynamicznego śledzenia ruchu głowy, adaptacyjną aktywną redukcję szumów (ANC) z dedykowanym procesorem i ulepszonymi mikrofonami oraz korekcją odtwarzania w celu usunięcia wszelkich artefaktów ANC, zanim dźwięk dotrze do uszu, oraz nowego przetwornika o średnicy 40 mm z myślą o optymalnej czystości dźwięku i niemal zerowych zniekształceniach nawet przy wysokiej głośności.

Ulepszona jakość połączeń została osiągnięta dzięki połączeniu ulepszonych mikrofonów cyfrowych i uczeniu maszynowemu, co prowadzi do 27% wzrostu czystości w porównaniu z poprzednimi słuchawkami Studio 3.

Słuchawki Beats Studio Pro można łączyć z urządzeniami na trzy różne sposoby, ponieważ są wyposażone w łączność bezprzewodową Bluetooth w standardzie Class 1, port audio USB‑C umożliwiający jednoczesne słuchanie i ładowanie oraz analogowe wejściowe gniazdo 3,5 mm do łączenia z urządzeniami audio za pomocą kabla. Nowe etui pozwala natomiast wygodnie przechowywać kable wraz ze słuchawkami.

Po podłączeniu przez USB-C, Beats Studio Pro oferują możliwość przełączania między trzema różnymi profilami audio. Profil Beats Signature oferuje najbardziej wyważone brzmienie do wszystkich rodzajów muzyki. Profil Rozrywka wzmacnia wybrane częstotliwości dźwięku, co przekłada się na lepsze wrażenia podczas oglądania filmów i grania. Profil Rozmowy optymalizuje dźwięk pod kątem pasma przenoszenia typowego dla głosu, dlatego doskonale nadaje się do rozmów telefonicznych i podcastów.

Żywotność baterii Beats Studio Pro jest szacowana na 24 godziny z włączonym ANC lub trybem kontaktu i 40 godzin z wyłączonymi tymi funkcjami. Jeśli bateria jest na wyczerpaniu, funkcja Fast Fuel zapewnia do czterech godzin pracy na baterii po 10-minutowym ładowaniu.

Beats Studio Pro są dostarczane z nowym, kompaktowym etui podróżnym wewnątrz którego można przechowywać kable USB-C i 3,5 mm, a wewnętrzna kieszeń zapinana na zamek pomieści dodatkowe małe przedmioty.

Nowe słuchawki Beats Studio Pro pojawiły się już w sklepie internetowym Apple z adnotacją o dostępności wkrótce jednak już dziś trafiły do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Francji i Niemczech. Dostępne są w czterech kolorach: czarnym, jasnopiaskowym, granatowy i ciemnobrązowym.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx