sobota, 20 kwietnia

Apple planuje wypuścić nowe, bezprzewodowe słuchawki nauszne Beats Studio Pro już 19 lipca. Tak przynajmniej wynika z informacji udostępnionych przez Myke’a Hurleya w podcaście Apple „Connected” w zeszłym tygodniu.

Hurley powiedział, że uzyskał szczegółowe informacje od anonimowego źródła, które wcześniej udostępniło dokładne informacje na temat słuchawek Beats Studio Buds+.

Źródło Hurleya twierdził, że Studio Pro będą dostępne w czterech kolorach, w tym czarnym, granatowym, piaskowym i ciemnobrązowym, a zdjęcia, które wcześniej pokazał @aaronp613 na Twitterze dają pogląd, że słuchawki będą miały bardzo podobny wygląd jak Beats Studio3. Mówi się, że słuchawki będą posiadać port USB-C do ładowania zamiast micro-USB, ulepszone mikrofony, zoptymalizowane profile dźwiękowe, nowy futerał i obsługę funkcji Androida, takich jak Fast Pair i Znajdź. Słuchawki zachowają gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.

Podobnie jak Studio Buds+, Studio Pro prawdopodobnie również będą wyposażone w ulepszoną aktywną redukcję szumów i dłuższą żywotność baterii.

Wczesne przewidywania sugerują, że Studio Pro będą sprzedawane w Europie za około 1099 złotych, czyli tyle samo, co Studio3. Studio3 są wyposażone w czip Apple W1, ale nie jest jasne, który czip będą wykorzystywać Studio Pro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx