niedziela, 24 września

Apple wydał niespodziewanie szóstą wersję beta iOS 7 dla deweloperów. Aktualizacja jest dostępna jako over-the-air dla obecnych beta testerów i może być także pobrana poprzez Developer Center firmy Apple.

Wczoraj informowaliśmy, że szósta wersja beta może zostać wydana w przyszłym tygodniu, około dwóch tygodni po wydaniu piątej wersji beta, jednak pojawiła się już dzisiaj w dość nietypowym terminie. Apple tradycyjnie wydaje nowe wersje beta iOS deweloperom w poniedziałek rano – ale jej mały rozmiar, tylko 13,5 MB na iPhone 5, sugeruje, że może to być jakaś pilna poprawka błędów.

Notatka Apple na iOS Developer Center informuje, że ta wersja rozwiązuje „problem z iTunes w chmurze, gdzie niektóre zakupy mogą pobierać lub odtwarzać nieoczekiwaną zawartość”.

iOS 7 ma się ukazać jesienią tego roku, wraz z aktualizacjami iPhone’a i iPada Składy oczekiwana w tym samym czasie. Jeśli w przeszłości jakieś wskazanie, iOS 7 powinny być udostępniane publicznie na kilka dni przed premierą iPhone następnej generacji.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx