sobota, 22 czerwca

Analityk KGI Securities, Ming-Chi Kuo, który wielokrotnie dzielił się dość dokładnymi informacjami na temat nadchodzących produktów Apple wydał nową notatkę, twierdząc, że iPhone 5S będzie dostępny w złotej obudowie oprócz tradycyjnych opcji białej i czarnej. Ma być także dostępna opcja z większą, 128 GB pamięcią wewnętrzną.

Prognozujemy także, że nowy model będzie posiadał nowy wygląd, złotą obudowę oraz nową opcję większej 128GB pamięci, aby zaoferować większe zróżnicowanie z iPhone’em 5.

Możliwość złotej obudowy iPhone’a 5S została przytaczana już kilkukrotnie w ciągu ostatnich miesięcy, ale Kuo jest najbardziej wiarygodnym źródłem wskazań, więc jest możliwe, że iPhone 5S rzeczywiście będzie dostępny w tym kolorze.

Nowa opcja 128 GB pamięci wewnętrznej to podwojenie obecnej 64 GB pamięci maksymalnej. Może to oznaczać, że Apple zaprzestanie oferować opcję 16GB dla iPhone’a 5S podtrzymując obecne rozwiązania oferty tylko trzech różnych opcji wewnętrznej pamięci dla większości urządzeń.

Kuo także zauważa, że nowe urządzenie będzie prawdopodobnie posiadać pamięć 1 GB LPDDR3 RAM oraz, że nowy procesor A7 da Apple możliwość poprawy wydajności systemu.

Sądzimy, że procesor A7 wymusi uaktualnienie specyfikacji przepustowości pamięci do LPDDR3 z LPDDR2 przystosowanej do procesora A6, a to wszystko w celu poprawy wydajności systemu. Odkąd Apple jest odpowiedzialny zarówno za sprzęt jak i projekt systemu operacyjnego, jest w stanie zminimalizować pojemność pamięci przy zoptymalizowanym stanie. Dlatego RAM w A7 będzie prawdopodobnie bez zmian na poziomie 1 GB.

Apple rzekomo zaprezentuje iPhone’a 5S, który jak twierdzi Kuo pojawi się z szafirowym przyciskiem home z czujnikiem odcisków palców, na swoim evencie 10 września. Podobnie jak w poprzednich premierach iPhone’a, Apple może rozpocząć sprzedaż iPhone’a 5S kilka tygodni po jego prezentacji. Apple podobno zaprezentuje na tej samej imprezie taniego iPhone’a 5C.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Michał Bang
Michał Bang
10 lat temu

Plastikowa dla ludu złoty dla elity 🙂

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx