sobota, 25 maja

Apple wydał dziś watchOS 8.5, czwartą dużą aktualizację systemu operacyjnego watchOS 8, który został wypuszczony we wrześniu. watchOS 8.5 pojawia się dwa miesiące po premierze watchOS 8.4, który naprawił błąd ładowania.

‌‌watchOS ‌8.5 można pobrać za darmo za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Watch na iPhonie, przechodząc do zakładki Ogólne>Uaktualnienia. Aby zainstalować nowe oprogramowanie, Apple Watch musi mieć co najmniej 50 procent baterii, musi być umieszczony na ładowarce i musi znajdować się w zasięgu iPhone’a.

watchOS 8.5 wprowadza obsługę 14 nowych ikon Emoji, a także zawiera ulepszenia funkcji powiadomień o nieregularnym rytmie serca firmy Apple, która powiadamia użytkowników o wykryciu migotania przedsionków. Pełne informacje o wydaniu Apple dotyczące aktualizacji znajdują się poniżej:

  • Możliwość uwierzytelniania zakupów i subskrypcji dokonywanych na Apple TV.
  • Obsługa formatu cyfrowych certyfikatów COVID Unii Europejskiej przez karty szczepień przeciw COVID‑19 w Portfelu.
  • Uaktualnienia algorytmu powiadomień o arytmii mające na celu usprawnienie rozpoznawania migotania przedsionków. Dostępne w Stanach Zjednoczonych, Chile, Hongkongu, Afryce Południowej oraz innych regionach, w których funkcja jest dostępna.
Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx