wtorek, 18 czerwca

Apple wydała dziś watchOS 8.4, trzecią dużą aktualizację systemu operacyjnego watchOS 8, która została uruchomiona we wrześniu. watchOS 8.4 pojawia się ponad miesiąc po wydaniu watchOS 8.3, aktualizacji, który wprowadził obsługę raportów prywatności.

watchOS ‌8.4 można pobrać za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Watch na iPhone’a, przechodząc do Ogólne> Uaktualnienia. Aby zainstalować nowe oprogramowanie, Apple Watch musi mieć co najmniej 50 procent baterii, musi być umieszczony na ładowarce i musi znajdować się w zasięgu iPhone’a.

Aktualizacja watchOS 8.4 jest kompatybilna z Apple Watch Series 3 i nowszymi, podobnie jak wszystkie aktualizacje watchOS 8.

Zgodnie z informacjami dodanymi do tego wydania, watchOS 8.4 naprawia błąd, który mógł spowodować, że niektóre ładowarki Apple Watch nie działały zgodnie z oczekiwaniami.

Od czasu aktualizacji watchOS 8.3 pojawiły się skargi od użytkowników Apple Watch Series 7, którzy zauważyli, że ich ładowarki innych firm (a w niektórych przypadkach ładowarki marki Apple) nie są w stanie ładować ich zegarków Apple.

W niektórych sytuacjach Apple Watch w ogóle nie ładował się ładowarką, której dotyczy problem, a w innych ładował się przez kilka minut, a następnie przestawał. Dzisiejsza aktualizacja powinna rozwiązać oba problemy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx