środa, 24 kwietnia

Wraz z premierą nowego iPhone’a 13 i iPhone’a 13 Pro Apple wydał nową wersję portfela MagSafe, która obsługuje teraz funkcję Znajdź mój iPhone i pięć nowych opcji kolorystycznych.

Nowy portfel MagSafe może teraz podać lokalizację, w której był ostatnio oddzielony od iPhone’a w aplikacji „Znajdź” w iOS 15.

Zaprojektowany, by zachwycać i funkcją, i formą nowy skórzany portfel do iPhone’a pozwala zawsze mieć pod ręką dokumenty i karty płatnicze. Teraz działa z funkcją Znajdź mój iPhone, więc jeśli Twój portfel zostanie oddzielony od telefonu, otrzymasz powiadomienie o jego ostatniej znanej lokalizacji.

Skórzany portfel z MagSafe

Poza nowymi opcjami kolorystycznymi portfel MagSafe nadal wykonany jest ze specjalnie garbowanej i barwionej europejskiej skóry o tej samej ekranowanej konstrukcji, która może pomieścić do trzech kart.

Nowy portfel ‌MagSafe‌ jest kompatybilny z iPhone’em 12 mini, iPhone’em 12, iPhone’em 12 Pro i iPhone’em 12 Pro Max, a także iPhone’em 13 mini, ‌iPhone’em 13‌, ‌iPhone’em 13‌ Pro i ‌iPhone’em 13‌ Pro Max. Z powodów, które nie są jeszcze znane, funkcja Znajdź portfela MagSafe nie działa, gdy portfel jest używany z przezroczystym etui Apple.

Nowy portfel ‌MagSafe‌ jest już dostępny za 299 złotych w kolorach złocistego brązu, ciemnej wiśni, zielonej sekwoi, północy i glicynii.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx