poniedziałek, 27 maja

Apple Watch Series 9 i Apple Watch Ultra 2 mają 64 GB pamięci, czyli dwukrotnie więcej niż w przypadku poprzednich generacji.

Jak podano na stronie specyfikacji Apple, wszystkie wersje ‌Apple Watch Series 9‌ i ‌Apple Watch Ultra‌ 2 oferują dwukrotnie więcej pamięci niż ich poprzednicy. Zwiększenie pojemności zapewnia znacznie więcej miejsca na aplikacje i multimedia i jest prawdopodobnie związane z całkowicie nowym chipem S9, który zapewnia znaczną poprawę wydajności i energooszczędności Apple Watch.

Pierwszy Apple Watch, Series 2 i Series 3 miał zaledwie 8 GB pamięci, a w Apple Watch Series 4 pojemność wzrosła do 16 GB. Apple Watch Series 5 ponownie zwiększył pojemność do 32 GB co pozostało w serii 6, Series 7 i Series 8, dzięki czemu w serii 9 Apple po raz pierwszy od pięciu lat zwiększył pamięć urządzenia.

Warto zauważyć, że tylko część tej pamięci Apple Watch jest dostępna na multimedia takie jak muzyka i podcasty, ponieważ Apple ogranicza ją do 25% całkowitej puli pamięci urządzenia. Oznacza to, że najnowsze modele nie są w stanie pomieścić więcej niż 8 GB multimediów. Dzięki ‌Apple Watch Series 9‌ i ‌Apple Watch Ultra‌ 2 użytkownicy będą mogli przechowywać 16 GB multimediów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx