poniedziałek, 27 maja

Zgodnie z informacjami jakie pojawiły się na popularnej chińskiej platformie Weibo, nadchodzący Apple Watch Series 7 będzie dostępny w większych rozmiarach 41 mm i 45 mm, zastępując obecne opcje 40 mm i 44 mm oferowane od czasu Apple Watch Series 4.

Do momentu wprowadzenia Apple Watch Series 4 firma Apple oferowała rozmiary kopert 38 mm i 42 mm. Wraz z serią 4 w 2018 roku, która zawierała większy wyświetlacz, rozmiary obudowy powiększyły się do opcji 40 mm i 44 mm. Cechą charakterystyczną zegarka Apple Watch, która przeszła przez każdą generację, była kompatybilność ze starszymi paskami do zegarków Apple.

Od serii 4 wszystkie paski Apple Watch są kompatybilne z każdą generacją dla tego samego rozmiaru obudowy. Według informatora, tak będzie dalej w przypadku Apple Watch Series 7, dzięki czemu paski zaprojektowane dla zegarków Apple 40 mm i 44 mm będą współpracować z nowszymi rozmiarami 41 mm i 45 mm.

Wzrost rozmiaru obudowy nie jest specjalnie zaskakujący, ponieważ nadchodzący zegarek Apple Watch ma mieć mniejsze ramki i płaski kształt, co pozwoli na większą powierzchnię wyświetlacza.

Według Jona Prossera, poza zaktualizowaną konstrukcją o płaskich krawędziach z większym wyświetlaczem, Apple Watch Series 7 będzie oferowany w nowym, zielonym kolorze obudowy. Prosser na początku maja udostępnił rendery tego, jak może wyglądać nadchodzący Apple Watch.

Oczekuje się, że nowa generacja Apple Watch Series 7 zostanie ogłoszona wraz z iPhone’em 13 podczas cyfrowej konferencji Apple w przyszłym miesiącu. W nadchodzących miesiącach oczekujemy także innych nowych produktów a wśród nich nowych iPadów, zaktualizowanych AirPods, wyższego modelu Mac mini i przeprojektowanych MacBooków Pro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx